Дата: 07.02.2024 15:06

Фото без описуСьогодні в селі Серхів родині загиблого військовослужбовця вручено почесну нагрудну відзнаку "Золотий хрест" від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Секретар Прилісненської сільської ради Павло Мельничук, староста Серхівського старостинського округу Андрій Паламар та старший офіцер відділення відділу обліку мобілізаційної роботи першого відділу Камінь-Каширського РТЦК та СП Олександр Антонюк зустрілися з родиною загиблого молодшого сержанта Войтка Віктора Вікторовича. Зі сльозами на очах та болем у серці, мама Галина Володимирівна отримала високу державну нагороду, яку мав отримати син Вітя.

Віктор Вікторович був призваний на військову службу у травні 2023 року, відданий військовій присязі на вірність українському народу до останнього подиху захищав українську землю. Не вберіг себе...Загинув 12 жовтня 2023 року в Запорізькій області від рук російських окупантів.

Світла пам'ять і вічна шана ГЕРОЮ, який віддав життя за Україну!