Візьміть за правило! Вимагайте фіскальний чек у продавця товару!

Дата: 31.01.2024 12:19

Візьміть за правило! Вимагайте фіскальний чек у продавця товару

Чому важливо отримати чек? Тому що звичайний фіскальний чек, який отримаєте у магазині – це сплачені податки. Наші податки потрібні армії для того, щоб перемогти ворога.

Вимагайте фіскальний чек у продавця товару. Допоможіть державі здолати тіньову економіку. Подбайте про підтримку ЗСУ!

Видати фіскальний чек покупцю – обов’язок продавця

Бізнесмени добре знають про свій обов’язок видати фіскальний чек покупцю. А ви повинні знати, що отриманий чек це ваш захист як споживача і сплачені податки.

Вам не видали фіскальний чек? Повідомте про це податкову

Якщо відмовили у видачі фіскального чека – порушили ваші права: вам відмовили у захисті. Розкажіть про це публічно, або ж повідомте податкову.

Фіскальний чек – це документ. Перевірте реквізити!

Справжні фіскальні чеки видають касові апарати чи ПРРО. Сформований чек за придбані товари чи отримані послуги передає дані на сервер податкової служби, містить повну інформацію про продавця,  штрих-код товару та QR-код для перевірки його достовірності.

Головне управління ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                                       Оксана ЛЕВЧУК

В.о. завідувача сектору

інформаційної взаємодії                                                     Любов ГАРАНІНА