Тринадцята позачергова сесія Прилісненської сільської ради

Дата: 19.12.2017 17:47

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 20 грудня 2017 року скликається тринадцята позачергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 10.00 годині в  приміщенні Будинку культури с. Прилісне, на розгляд якої буде внесено наступні питання:

1.Про затвердження порядку  денного тринадцятої позачергової сесії сільської ради  сьомого    скликання.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 28.12.2016 № 2/2 "Про сільський бюджет на 2017 рік" .

3.  Про сільський бюджет на 2018 рік.

4. Земельні питання.

5. Інші питання.

На сесію запрошуються в.о. старост старостинських округів, керівники підприємств та установ сільської ради.