До уваги роботодавців!

Дата: 18.09.2023 15:36

До уваги роботодавців!

Є можливість організації навчання з курсу «Підвищення кваліфікації з військового обліку».

Відповідно до вимог пункту 7 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 №1487, Головним управлінням персоналуФото без опису Генерального штабу Збройних сил України погоджено програми підготовки персоналу, відповідального за організацію та ведення військового обліку для певних навчальних закладів. Серед навчальних закладів, що отримали затвердження програми від Генштабу ЗСУ – Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ), за навчальною програмою «Ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування, державних закладах, установах та організаціях».

КНЕУ ім. В.Гетьмана спільно з ТОВ «ОНЛАЙН МЕДІА ГРУП» (проект «КАДРОВИК») за підтримки Всеукраїнської асоціації кадровиків набирають групи до навчання та розробили спеціальну пропозицію щодо проходження навчання та підвищення кваліфікації :зафіксували спеціальну вартість – 6 400 грн., а також крім навчання, яке проходитиме дистанційно, учасники мають можливість отримання індивідуальних консультацій та підтримку від експертів протягом всього періоду навчання. Найближча дата навчання: 25 вересня 2023 року. Старт навчання наступних груп – 23 жовтня та 27 листопада 2023 року.

За додатковою інформацією звертатись до

Маневицького управління Камінь - Каширської філії

Волинського обласного центру зайнятості