До відома співвласників багатоквартирних будинків

Дата: 02.06.2023 11:56

Фото без описуДо відома співвласників багатоквартирних будинків

Постановою Кабінету Міністрів України, від 22.09.2021 року №994, введеною в дію з 1 січня 2023 року передбачено, що видатки на прибирання з обслуговування будинку та прибудинкової території включаються до витрат на управління, якщо земельна ділянка під будинок, а також належні будівлі, споруди та прибудинкові території, згідно з Державним земельним кадастром, перебувають у власності або користуванні співвласників.

У разі, якщо прибудинкова територія багатоквартирного будинку не оформлена у власність або користування, такі видатки відноситимуться до витрат на утримання будинку виключно за згодою співвласників на договірних засадах та за погодженням з органом місцевого самоврядування меж та площі території, яку співвласники згідні утримувати.

На підставі вищенаведеного повідомляємо, що надання послуг з прибирання прибудинкової території Житлово-комунальним підприємством з 1 липня 2023 року припиняється.

Для продовження надання послуг з прибирання прибудинкової території співвласникам необхідно до 01.07.2023 року:

1. Визначитись з межами прибудинкової території та погодити її з Прилісненською сільською радою;
  2. Провести збори співвласників багатоквартирних будинків та прийняти рішення про надання згоди на прибирання прибудинкової території «Житлово-комунальному підприємству» Прилісненської сільської ради;
  3. Підписати договір довіреними особами від співвласників з ЖКП про надання послуг з прибирання прибудинкової території.

Адміністрація ЖКП