Як отримати грошову допомогу з обласного бюджету за вирощування молодняка великої рогатої худоби

Дата: 23.05.2023 16:53

Отримувачами бюджетних коштів є суб’єкти господарювання – юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності,Фото без опису фізичні-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузі тваринництва та утримують від 3 до 50 голів великої рогатої худоби та фізичні особи – власники особистих селянських господарств(далі -  утримувачі).

Дотація надається отримувачем за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби (далі -  молодняк ВРХ) до тринадцятимісячного віку, який народжений у їхніх господарствах.

Дотація надається за кожні шість місяців утримання молодняка ВРХ з наростаючим підсумком з урахуванням віку тварин у розмірі:

• за перші шість місяців утримання від народження  - 700 гривень за голову;
  • за наступні шість місяців утримання – 1300 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації не може перевищувати 2000 гривень із розрахунку за одну голову молодняка ВРХ.

Для отримання дотації отримувачі подають до Прилісненської сільської ради у термін до 01 червня та 1 листопада поточного року документи:

• заявку для отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби за формою згідно додатком 1 до цього порядку;
  • копії паспортів великої рогатої худоби;
  • копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (для суб’єктів господарювання);
  • копію паспорта громадянина України із витягом із реєстру територіальної громади (для особистих селянських господарств)
  • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • реквізити міжнародного номера банківського рахунку.

Копії поданих документів засвідчуються отримувачем.

Для отримання дотації за молодняк ВРХ, якому в листопаді та грудні попереднього року виповнилося 12 місяців, документи приймаються до 01 червня поточного року в разі надання Адміністратором Єдиного державного реєстру тварин інформації про наявність в господарстві такого молодняка ВРХ станом на дату досягнення ним дванадцятимісячного віку.

Відповідальна за прийом документів - Ясюк Аліна Юріївна

тел. (0332)98520