Привітання сільського голови з Великоднем

Дата: 16.04.2023 12:00

Дорогі жителі Прилісненської громади!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята - Воскресіння Господнього! У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією. Ми, на жаль, зустрічаємо його з гіркотою, яку принесла війна. Та попри все, віримо у Боже заступництво й дякуємо кожному хто і на фронті, і в тилу наближає нашу Перемогу.
Від усього серця бажаю вам миру, благодаті, добробуту, злагоди та душевної величі. Нехай цей великий день дарує всім вам щастя, здоров'я, любов та непохитну віру в Перемогу, кращий завтрашній день!

Прилісненський сільський голова Ігор Терещенко