Дата: 24.02.2023 14:51

24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Рівно рік українській незламності, силі духу, боротьби та неймовірного супротиву. За цей рік Україна пережила найтяжчі часи, але й зміцнилася. Дізналася, які круті люди живуть в нашій державі, які хоробрі військові боронять нашу Батьківщину, та мільйони людей у тилу роблять все можливе, щоб наблизити нас до Перемоги.

Напередодні, 23 лютого, у Будинку культури с. Прилісне відбулася патріотична година «РікФото без опису незламності». На захід були запрошені учні 10 – 11-их класів ОЗЗСО «Прилісненський ліцей», працівники Прилісненської сільської ради та комунальних закладів.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих, кого забрала війна. На заході гості пригадали хронологію військових подій, починаючи з 24 лютого 2022 року та поданий час. Познайомилися з незламним духом українського народу, який проявляється у багатьох напрямках: на полі бою, у волонтерстві та єдності задля Перемоги. Переглянули підбірку фото та відео фактів сили та міцності українського народу. Також, на заході, звучали пісні у виконанні художнього керівника БК с. Прилісне Олександра Гуменюка та худ. керівника БК с. Тоболи Юлії Герасимчук. Танець « Думи мої, думи » виконав танцювальний колектив школи мистецтв с. Прилісне «Мрія» (худ. керівник Л. Лотвин), а наймолодша учасниця заходу, Романна Горайчук, прочитала молитву за нашу Україну.

Захід мав благодійну мету. Завдяки усім присутнім було зібрано 7350 грн. та передано на потреби ЗСУ.

Щира вдячність усім небайдужим, хто долучився до благодійної справи!

Разом ми сила! Слава Україні!

ФОТОЗВІТ: