20 лютого –  День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 10:01

20 лютого –  День Героїв Небесної Сотні

З 2015 року в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінеФото без описуно перебіг історії нашої держави.

Подвиг Героїв Небесної Сотні, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє, є для українців прикладом патріотизму та надихає сучасних захисників України мужньо відстоювати незалежність своєї держави, закінчити перемогою війну з російським агресором, відновити свою територіальну цілісність та побудувати сучасну процвітаючу європейську державу.

Герої не вмирають! Слава Героям!