Дорогі наші військовослужбовці та працівники Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2022 11:20

Фото без опису

Щорічно 6 грудня ми відзначаємо День Збройних Сил України. Але саме у цей складний для нашої країни час усі українці усвідомили, що потужна держава починається із сильної армії, яка нині самовіддано боронить кожен клаптик української землі від російського агресора. Сьогодні ми нашим воїнам дякуємо і за те, що в нашому цивільному житті маємо змогу працювати, навчатися, піклуватися про родини.

Дякуємо вам, захисники і захисниці, за вашу хоробрість, силу і безмежну любов до Батьківщини. Пам’ятаємо кожного, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій.

Шановні військовослужбовці, бажаю вам якнайшвидше здолати ворога, вашим сім’ям – благополуччя, терпіння, міцного здоров’я та затишку, усім нам – мирного неба над Україною! Слава Україні! Героям Слава!