Сім’ї з дітьми, які вимушено перемістилися отримали гуманітарну допомогу від Українського фонду « Благополуччя дітей»

Дата: 19.08.2022 08:30

В нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги, стає важко знайти тих, хто здатний сприймати чужі проблеми як свої, та чудово, що такі люди все-таки є.

Прилісненська сільська рада висловлює найщирішу вдячність  представникам Українського фонду «Благополуччя дітей» за надану гуманітарну допомогу родинам з дітьми, які вимушено перемістилися та проживають на території нашої громади. Продуктові набори та засоби особистої гігієни отримали двадцять родин.

Доки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація. Хочеться ще раз подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця.

Віримо в нашу Перемогу, все буде Україна!