Шановні жителі територіальної громади зі статусом внутрішньо переміщених осіб

Дата: 01.08.2022 14:52

Додатково інформуємо, що 02 серпня 2022 року о 13.00 годині представники французької неурядової гуманітарної організації ACTED організовують в приміщенні сільської ради прийом для надання консультацій щодо умов участі в програмі багатоцільової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам. Як раніше зазначалося, внутрішньо переміщенні особи для участі в програмі можуть записатися за телефонами гарячої лінії колл-центру:                       0 800 33 69 36 з 9.00 до 16.00 у робочі дні, а також мають можливість отримати консультації безпосередньо від представників на прийомі.