Шановні жителі територіальної громади зі статусом внутрішньо переміщених осіб

Дата: 28.07.2022 15:40

Шановні жителі територіальної громади зі статусом внутрішньо переміщених осіб,Фото без опису французька неурядова гуманітарна організація ACTED реалізовує на території Волинської області програму багатоцільової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, для участі в якій можна записатися за телефонами гарячої лінії колл-центру за номером 0 800 33 69 36 з 9.00 до 16.00 у робочі дні. Більш детальна інформація та інструкція для самостійної пре-реєстрації вказані в інформаційних постерах, що додаються.

Записатися в програму грошової допомоги Ви можете за телефонами
гарячої лінії АКТЕД з 9.00 до 16.00 у робочі дні:

0 800 33 69 36
Відгуки, коментарі й пропозиції щодо діяльності АКТЕД Ви можете надати з 9:00 до 16:00 у робочі дні:
e-mail: ukraine.hotline@acted.org
Категорії для участі у програмі:
· Родини, очолювані жінками без працездатних чоловіків;
· Родини з дітьми, очолювані батьками-одинаками;
· Одинокі люди похилого віку та родини похилих людей (60 років і старше);
· Родини безробітних людей, які втратили всі джерела прибутку;
· Родини з вагітними та жінками, що годують;
· Родини з малорухливими людьми, що потребують стороннього піклування;
· Родини з дітьми (3 дитини та більше) та новонародженими дітьми до 1 року;
· Родини з людьми, які мають інвалідність 1, 2 групи;
· Родини з людьми, які мають тяжкі захворювання та потребують дорогої медичної допомоги;
· Родини, в яких через бойові дії повністю або частково пошкоджене житло;
· Родини, які перемістились вперше із зони бойових дій протягом останніх 10 днів.
Наявність категорії є необхідною умовою для участі в програмі, але не є гарантією отримання грошової допомоги.
Розмір грошової допомоги складає 2220 грн. на місяць для кожного члена родини, допомога буде виплачена одноразово з розрахунку на всіх переміщених членів родини на період 3 місяці, шляхом нарахування грошового переказу через відділення Ощадбанку або Укрпошти. Для реєстрації в програмі потрібно мати при собі документи усіх переміщених членів родини, включаючи паспорти, ідентифікаційні коди та свідоцтва про народження дітей.
Проект буде реалізований для переміщених осіб, які проживають у Волинській області.
Програма надання багатоцільової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам з областей, постраждалих від активних бойових дій: Донецька, Луганська, Харківська, Сумська, Чернігівська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька