Привітання з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 10:28

Фото без описуДень Конституції України — одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення. Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Сьогодні Україна знову змушена доводити своє право бути самостійною, відстоювати права й свободи у кривавій та підступній війні з росією. Відстоювання нашої державної цілісності та національної єдності вимагає об’єднання всіх сил та всієї нації. Українці виборюють своє право на життя у вільній та демократичній країні. Ми знову бачимо, якою дорогою ціною доводиться боронити основні конституційні засади нашої державності – свободу, незалежність, суверенітет, унітарність і недоторканість території.

Нехай демократичні засади, що закріплені в конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина України. Нехай на жовтих полях встигає урожай радості, а блакитне небо ніколи не сховають ні дим, ні хмари гніву. Бажаємо, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави!

Зі святом нас, українці, з Днем Конституції України!