Шановні працівники медичної галузі Прилісненської громади!

Дата: 17.06.2022 15:47

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Фото без описуЙого відзначають не тільки лікарі та медсестри, але й усі ті, хто має відношення до порятунку людського життя.

Зараз, у період повномасштабної війни з росією, ми як ніколи усвідомлюємо важливість вашої роботи. Сьогодні, ризикуючи власним здоров’ям, лікарі продовжують залишатися на передовій та рятувати життя наших жителів та захисників.

Ваша праця завжди потрібна людям, адже Ви стоїте на варті здоров’я народу, повертаєте надію людям, допомагаєте зціленню хворих.

Тож прийміть найщиріші слова вітання. Бажаємо вам мирного неба, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. Нехай ваша турбота та милосердя, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.