Припиняється прийом пільгових рецептів!

Дата: 16.06.2022 12:00

Відповідно до Порядку використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим громадам на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого розпорядженням голови Волинської облдержадміністрації  від 16 травня 2019 року № 250, Прилісненською сільською радою здійснювався прийом пільгових рецептів та відшкодування витрат за придбані лікарські засоби. Всього на пільгові рецепти з обласного бюджету для Прилісненської сільської ради  на 2022 рік було виділено  225 тис. 300 грн.

В зв’язку з використанням коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам, згідно місячних призначень, з 01.07.2022 року  припиняється прийом пільгових рецептів на лікарські засоби.  Про будь-які зміни буде повідомлено додатково. Дякуємо за розуміння!