Благодійний турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ

Дата: 14.06.2022 10:40

Благодійний турнір з міні- футболу на підтримку ЗСУ днями організував фізкультурно-спортивний відділ Центру культури, дозвілля та спорту Прилісненської сільської ради (завідувач - Юрій Ремінський).

Загалом у турнірі взяли участь шість футбольних команд із сіл Серхів, Городок,Тоболи, Нові Червища, а також "Сойне" та "Сойне 2" (Прилісне).

Кожна команда демонструвала неабияку професійну майстерність та волю до перемоги. Тому кожен матч був багатим на цікаві протистояння, напруженим та видовищним.

У фіналі зустрілись ком анди "Сойне" із Прилісного та Нових Червищ. Суперники не поступились один одному в основний час. Тому переможець визначився у післяматчевих пенальті. Спортивна фортуна посміхнулась команді "Сойне". Вони - переможці турніру, друге місце у футболістів із Нових Червищ, а третє здобула команда села Тоболи.

Команди-учасники турніру нагороджені Дипломами, а призери - Дипломами та Кубками.

На завершення турніру переможці зіграли матч із футбольною командою Збройних сил України.

Впродовж турніру було зібрано 18 500 гривень благодійних внесків. Всі кошти передано на потреби ЗСУ.

Віримо,мріємо,допомагаємо! Кожен на своєму місці наближаємо Українську Перемогу!!!