Скликається двадцять друга позачергова сесія сільської ради восьмого скликання

Дата: 19.05.2022 17:01

Фото без опису20 травня о 9-00 в приміщенні будинку культури с.Прилісне відбудеться двадцять друга позачергова сесія сільської ради восьмого скликання з порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного двадцять другої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

Інформує: Мельничук П.П.секретар ради.

2. Про дострокове припинення повноважень старости Городоцького старостинського округу Прилісненської сільської ради.

Інформує: Мельничук П.П.секретар ради.

3. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в с.Карасин.

Інформує:Коломієць О.І. – начальник відділу містобудування та архітектури, землевпорядкування, комунальної власності і екології Прилісненської сільської ради.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського    виробництва та передачу її в оренду площею   16,2017 га.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва та передачу її в оренду площею 9,5028 га.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва та передачу її в оренду площею       5,3015 га.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її в оренду площею     17,3478 га.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва та передачу її в оренду площею       6,0187 га.

9. Про розпорядження сільського голови, видані у міжсесійний період.