Під час виконання бойового завдання загинув наш земляк

Дата: 11.05.2022 12:48

Прилісненська громада втратила ще одного Героя. Прикро, сумно та болісно, сьогодні підтвердили факт трагічної загибелі Лопушика Михайла Івановича 18.09.1989 року народження, жителя с.Прилісне. Він тільки починав жити, любити, мріяти, але віддав життя за Батьківщину, за наше з вами мирне небо та мрії. Він був дуже доброю і світлою людиною. Був учасником АТО, ООС, де отримав поранення. З початку повномаштабного вторгнення повернувся на службу.

Під час виконання бойового завдання, проявивши мужність та героїзм, 02 травня 2022 року Лопушик Михайло загинув в населеному пункті Олександрівка Донецької області. Герої не вмирають! Вічна та світла пам'ять Захиснику України! Приносимо щирі співчуття батькам, рідним та близьким воїна-захисника.

Сьогодні, 11 травня нашого односельчанина  привезуть до своєї домівки.

ПРО ТОЧНУ ГОДИНУ ПРИБУТТЯ ПОВІДОМИМО ДОДАТКОВО.