До уваги жителів громади!

Дата: 10.05.2022 08:44

З метою одержання зауважень і пропозицій ЖКП Прилісненської сільської ради оприлюднює проект тарифів на послуги з:

• вивезення твердих побутових відходів : плановий тариф -126,17 грн./куб. м. Діючий тариф з 27.12.2019 р. - 70,92 грн/куб. м;
  • розміщення на зберігання твердих побутових відходів:

плановий тариф- 35,22 грн./куб. м. Діючий тариф з 27.12.2019р. – 21,42 грн/куб. м;

Підставою для зміни тарифу є зміна ставок податків ,збільшення цін на ПММ, підвищення рівня прожиткового мінімуму.

Пропозиції і зауваження щодо проекту тарифів у письмовій формі можна подавати у ЖКП Прилісненської сільської ради за адресою:

с. Прилісне вул. Сойне,6А в робочі дні з 8.00 до 17.00  протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.