29, 30 квітня, 1 травня цього року оголошені днями жалоби на території громади!

Дата: 29.04.2022 09:13

У Камінь-Каширському районі – триденна жалоба

29, 30 квітня, 1 травня цього року оголошені днями жалоби на території Камінь-Каширщини. Відповідне розпорядження підписала начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук у зв'язку із загибеллю Володимира Савчука – жителя с. Бережниця (Маневицька ТГ). Воїн мужньо боровся за перемогу України, відбиваючи військову агресію окупанта.

У документі від 29 квітня 2022-го за № 50 зазначено: «У дні жалоби на території Камінь-Каширського району приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій».

У своєму дописі в соціальній мережі «Фейсбук» Ольга Ващук зазначила:

«На жаль, знову гірка звістка сколихнула район. У боротьбі за Україну загинув наш краянин, директор школи села Бережниця, батько трьох дітей, учасник АТО 2014 – 2015 років Володимир Савчук. Подвиг Героя – всенародний, пам'ять про нього – вічна».