Маневицьке відділення ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» інформує

Дата: 16.03.2022 10:57

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться фахівцями Маневицького відділення ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»  у контрольних пунктах смт. Маневичі та громад  перевищень рівня природних фонових значень не відмічається. На 15.03.2022р показники радіаційного фону в населених пунктах в межах 11-12 мкР/год, що відповідає природному фону.

Звертаємось до громадян із проханням зберігати спокій. Йодна профілактика здійснюється лише після офіційного оповіщення про радіаційну небезпеку і полягає у введенні в організм людини препаратів йоду в разі радіаційної аварії та за умови впливу на людину радіоактивних ізотопів йоду.

Варто знати, що нераціональне приймання препаратів йоду може призвести  також до негативних наслідків. Приймати  лише у разі радіаційних аварій.

За даними епідеміологічного нагляду(спостереження) захворюваність у громаді знаходиться на спорадичному рівні, спалахів інфекційних захворювань, харчових отруєнь  не зареєстровано. За останні два тижні  зареєстровано  27 випадків коронавірусної інфекції у трьох громадах. Зокрема, в Маневицькій ОТГ захворіло 19 осіб(2–летальних), в Прилісненській ОТГ не зафіксовано, в Колківській громаді захворіло 8 осіб.