Шановні жителі Прилісненської громади!

Дата: 04.03.2022 12:33

Хоча в країні воєнний стан, але прохання до вас вчасно платити комунальні платежі, бо від цього залежить платоспроможність житлово-комунального підприємства Прилісненської сільської ради насамперед за електроенергію та пальне, постачання вам води, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів.

До відома споживачів холодної води  с. Замостя

Інформуємо вас, що на даний час холодне водопостачання здійснюється  до 65 будинків с. Замостя, згідно заключених договорів з Житлово-комунальним підприємством Прилісненської сільської ради.

Кожного місяця, з 25 по 31 число  Вам необхідно передавати покази лічильників використаної води за поточний місяць і на протязі 10 днів здійсновати оплату.

За лютий місяць показники передали лише жителі 16  будинків

В лютому місяці насосом з артскважини с. Замостя піднято  2679 м3 води, а по переданих показниках лічильників до оплати підлягає 110 м3, на суму -1788,00 грн.

На підняття 2679 м3 води витрачено 883 кВт електричної енергії на суму - 6534,00 грн.

За поточний місяць втрати води становлять:

• піднято води – 2679 м3
  • подано на оплату по лічильниках 110 м3
  • втрати 2569 м3.

Розрахункові планові втрати на холодне водопостачання в с. Замостя затверджені «Дозволом на спеціальне водокористування» в кількості 14,5 м3 на місяць.

Основними причинами понад нормативних втрат води являються:

• Не виявлені витоки води в мережах водопроводів
  • Невідповідність показів лічильників, переданих до ЖКП Прилісненської сільської ради (ЖКП) до фактичного використання.

Звертаємось до Вас з проханням, передавати до ЖКП Прилісненської сільської ради інформацію про виявлені пориви  мереж  водопостачання для оперативного припинення втрат води і проведення ремонтних робіт.

Звертаємось до Вас з проханням передавати об’єктивні покази лічильників води кожного місяця з 25 по 31 числа.

Вищевказану інформацію просимо передавати в робочий час з 8.00 до 17.00 год. По телефону 0970226942 (бухгалтерія), в робочий та позаробочі часи  по телефону 0961964967 (енергетик).

Виконання наших прохань спрятиме стабільному постачанню холодної води  в с. Замостя.

Окреме звернення для жителів села Замостя від адміністрації ЖКП