Зростають темпи захворюваності на коронавірусну хворобу

Дата: 28.01.2022 15:25

Зростають темпи захворюваності на коронавірусну хворобу

Захворюваність на коронавірусну хворобу знову стрімко набирає обертів. За останніх десять днів кількість захворілих збільшилась в Маневицькій та Прилісненській громадах втричі, в Колківській — вдесятеро.  Турбує той факт, що хворіє в більшості дитяче та доросле населення працездатного віку. Декілька шкіл Маневицької та Колківської громад  змушені були продовжити канікулярний період у зв'язку із збільшенням рівня захворюваності та високими темпами поширення гострих респіраторних захворювань серед учнів.  Станом на 28 січня Рівненська та Івано — Франківська області набули “червоного рівня”  епідемічної небезпеки, а Волинська та ще 11 областей - знаходяться на “помаранчевому рівні”.

Зважаючи на такий стан епідемічної ситуації, Маневицьке управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області закликає дотримуватись “маскового” режиму в людних місцях, уникати масових скупчень, при наявності симптомів гострих респіраторних вірусних захворювань звертатись до сімейного лікаря та не відвідувати громадських місць.

Також рекомендуємо всім закладам  тимчасово утриматись  від проведення культурно - мистецьких, професійних, освітніх та іншого роду масових заходів до моменту покращення епідемічної ситуації.

І надалі для всіх суб'єктів господарювання залишається обов'язковими до виконання наступні вимоги:

- температурний скринінг  персоналу;

- наявність засобів захисту (масок, респіраторів, рукавичок);

- дезінфекція всіх поверхонь щодня,  а щодві години - місць контакту (ручки дверей, кранів);

- організація окремого збору та утилізація використаних масок, респіраторів, серветок.

Детально про карантинні обмеження в залежності від рівня епідемічної небезпеки можна подивитись на сайті Міністерства охорони здоров'я України за посиланням: https://bit.ly/32DpKfV.

На даний час найкращим методом профілактики виникнення коронавірусної хвороби та ускладнень  від перенесеного захворювання залишається вакцинація. Тому закликаємо скористатись можливістю безкоштовної вакцинації та уберегти себе та своїх рідних.

.

Маневицьке управління Головного управління