Розпочато прийом заяв на включення до робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території

Дата: 15.12.2021 10:59

Згідно з рішенням Прилісненської сільської ради №13/9 від 25 жовтня 2021 р. «Про надання дозволу на розроблення Комплексного  плану просторового  розвитку  Прилісненської сільської  територіальної громади Волинської області» (зі змінами) розпочато прийом заяв на включення до робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку Прилісненської сільської  територіальної громади Волинської області.

Заяви приймаються з 15-го грудня 2021 року до 15-го січня 2022 року за адресою: 44614, Волинська обл., с. Прилісне, вул. Сойне, буд. 1б,  відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, комунальних власності та охорони навколишнього середовища Прилісненської сільської ради.