Відділ містобудування та архітектури, землевпорядкування, комунальної власності і екології виконавчого комітету набув повноважень на присвоєння, зміну, коригування, анулювання адрес об’єктів будівництва, об’єктів будівництва, об’єктів нерухомого

Дата: 09.11.2021 11:32

Відділ   містобудування та архітектури, землевпорядкування, комунальної власності і екології виконавчого комітету Прилісненської сільської ради набув повноважень на присвоєння, зміну,   коригування, анулювання адрес об’єктів будівництва, об’єктів нерухомого майна, визначаються відповідно до частини п’ятої статті 26-3 Закону УкраїниФото без опису “Про регулювання містобудівної діяльності” .

Для отримання послуги замовник може звернутись в відділ ЦНАП виконавчого комітету Прилісненської сільської ради з заявою про присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва або закінченого будівництвом об’єкта до якої додаються:

- копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується (споруджено) об’єкт (крім випадків, встановлених Кабінетом Міністрів України в Порядку присвоєння адрес), - у разі, якщо право власності або користування земельною ділянкою не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;

- генеральний план об’єкта будівництва (у разі спорудження об’єкта на підставі проектної документації на будівництво) - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва.

- копія документа, що дає право на виконання будівельних робіт, - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва (якщо відомості про такий документ не внесено до електронної системи).

- копія документа, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо закінченого будівництвом об’єкта (якщо відомості про такий документ не внесено до електронної системи).

-  копія документа, що посвідчує особу заявника, - у разі подання документів поштовим відправленням.

- копія документа, що засвідчує повноваження представника, - у разі подання документів представником поштовим відправленням або в електронній формі.

Примітка: присвоєння адреси самочинно збудованим об’єктам  здійснюється після прийняття їх в експлуатацію у відповідність до чинного законодавства..