З Днем фізкультури і спорту!

Дата: 11.09.2021 08:58
Кількість переглядів: 2043

З Днем фізкультури і спорту!

Шановні спортсмени, тренери, фізкультурники, ветерани  та шанувальники спорту!

Кожну другу суботу вересня УкрФото без описуаїна святкує День фізкультури і спорту.   Спорт – це рух, енергія та здоров’я. Тому розвиток цього напрямку є пріоритетним для нашої громади.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і наша громада, і ми пишаємося вашими досягненнями. Ви достойно зарекомендували себе у змаганнях на різних рівнях, гідними перемогами здобули славу для себе та Прилісненської громади, як в області, так і за її межами, з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту – свята здорових та цілеспрямованих людей! Бажаю  усім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання Прилісненської громади і України!

Вдалих усім стартів, переможних фінішів та щирих уболівальників!

Сільський голова                              І.Терещенко