Дата: 01.07.2021 10:41

про конкурс на заміщення вакантної посади  директора

Карасинської гімназії Прилісненської сільської ради Волинської області

Прилісненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Карасинської гімназії Прилісненської сільської ради Волинської област, яка знаходиться за адресою: Волинська область, Камінь-Каширський район, село Карасин, вулиця Шкільна, 13А.

Директор призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років (строком на два роки - для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії. Посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 20.03.2011 зі змінами, постанови КМУ № 78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від ЗО серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

• бути громадянином України;
  • мати повну вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра;
  • мати стаж педагогічної роботи не менше п’яти років;
  • мати організаторські здібності, високі моральні якості та фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • вільно володіти державною мовою, основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України та реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи на конкурс приймаються протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Прилісненської сільської ради з 01 липня 2021 року до   20  липня 2021 року за адресою: 44614 Волинська область, Камінь-Каширський район, с.Прилісне, вул.Сойне, 6б.

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами:

- тестової перевірки знань у письмовій формі на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року №988-р;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі – т.в.о. начальника гуманітарного відділу Прилісненської сільської ради Горбач Ірина федорівна.

Довідки за телефоном +380980594177.