Міні-футбол серед учнів ЗЗСО Прилісненськї ТГ

Дата: 24.05.2021 23:23

21 травня 2021 року на базі ОЗЗСО «Прилісненський ліцей» відбулися змагання з міні-футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти. У заході взяли участь 10 команд. Діти не лише грали в улюблену гру, а й мали можливість порівняти навички одне одного. Боротьба була справді запеклою. Перемогу здобула команда ОЗЗСО «Прилісненський ліцей» , ІІ місце отримала футбольна команда Новочервищанського ліцею. За третє місце змагалися команди  Карасинської та Городоцької гімназії. Гра закінчилася нічиєю, тож вирішили визначити призера з допомогою  пенальті. Отож ІІІ місце вибороли футболісти Карасинської гімназії.

Фото без опису

Заступник сільського голови Олексій Гнатюк виступив з вітальним словом та нагородив команди-переможниці грамотами та  футбольними м’ячами, щоб молодь і надалі розвивалася, вдосконалювала свою майстерність.