Традиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

Дата: 09.05.2021 12:27

Напередодні Дня Матері представники сільської ради відвідали матерів загиблих героїв, учасників АТО - Шишолик Євдокію, жительку с.Прилісне,  та Королько Віру, жительку с.Тоболи. Висловили безмежну вдячністьФото без опису за їхню відданість, материнську любов і неоціненний внесок у виховання захисників незалежної України, побажали здоров’я, миру, сил жити далі в ім’я світлої пам’яті  їхніх синів.

У с.Карасин начальник служби у справах дітей та соціального захисту населення Прилісненської ТГ Руслан Козак, вручив нагрудний знак до почесного звання "Мати героїня" багатодітній матері с.Карасин Карпенко Валентині Іванівні, яка виховала в любові і турботі п’ятеро дітей.

Тож сердечно вітаємо всіх жінок-матерів громади з одним з найтепліших і душевних свят -Днем Матері. Нехай ваші діти- найкращі і наймиліші в світі - приносять вам лише радість і втіху, а ваше життя буде сповнене благополуччя і гармонії. Міцного здоров'я, довгих і щасливих вам років!

Ми складаємо шану і дяку всім матерям, бо, як вічне життя на Землі, так вічна Мати – символ Добра, Миру, Щастя!

Фотозвіт: