8-9 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 09.05.2021 13:02
Кількість переглядів: 2076

В старостинських округах Прилісненської громади біля обелісків Слави відбулися  урочистості  з нагоди цих подій. Біля пам’ятників на честь воїнів - односельчан старости та керівники комунальних  установ, апарат сільської ради вшанували пам’ять за загиблими  хвилиною мовчання та поклали живі квіти, священнослужителі відправили на місцях панахиди.

З вітальним словом до присутніх  звернувся сільський голова Ігор Терещенко: «Сьогодні ми особливо цінуємо та розуміємо ціну мирного життя, адже в ці дні українці знову дають відсіч агресору. Нехай подвиги героїв Другої світової війни дають наснагу і сили українським воїнам, що відстоюють незалежність та територіальну цілісність України на східних кордонах».

Голова ветеранської організації села Михайло Романік згадав історичні події, які відбувалися на території села Прилісне у роки Другої світової війни.

Напередодні представники влади відвідали ветеранів та вдів померлих ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають на території громади, привітали їх зі святом Перемоги, побажали міцного здоров’я, миру та добробуту,  вручили подарунки.

Усі ми у великому боргу перед тими, хто віддав життя за Вітчизну та зараз відстоює  свободу та суверенітет України! Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Слава Україні - Героям Слава!

Фотозвіт: