Проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 19.04.2021 13:22

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 19.04.2021 року під керівництвом сільського голови Терещенка Ігоря Ілліча, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Прилісненської сільської ради.

На засіданні комісії розглядались наступні питання:

- про стан виконання батьківських обов’язків сім’ями, які проживають на території Прилісненської ТГ;

Попередньо питання детально вивчені працівниками відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення виконавчого комітету Прилісненської сільської ради, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.