Чергова сесія сільської ради

Дата: 30.03.2021 10:20

Фото без опису8 квітня о 14-00 годині в приміщенні будинку культури с.Прилісне відбудеться сьома чергова сесія сільської ради восьмого скликання з порядком денним:

- Про затвердження порядку денного сьомої чергової сесії сільської ради восьмого скликання.

- Про внесення змін до Програми щодо забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки Прилісненської сільської ради.

- Хід виконання Програми розвитку освіти Прилісненської сільської ради на 2017-2022 роки.

- Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 грудня 2020 року №4/19 «Про  бюджет сільської територіальної громади  на 2021 рік».

- Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів щодо Клімату та Енергії».

- Про списання майна.

- Про передача майна.

- Про включення до Переліку майна другого типу нежитлові приміщення, що належать до комунальної власності Прилісненської сільської  ради, погодження наміру передати їх в оренду.

- Про Звернення депутатів Прилісненської сільської ради до голови Державного агентства лісових ресурсів України Ю. Болоховця, начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства О. Кватирка, депутата Верховної Ради України І. Констанкевич, Прем'єр-міністра України Д.Шмигаля щодо перегляду плану укрупнення державних лісових підприємств.

- Земельні питання.

- Про внесення змін до правил благоустрою Прилісненської сільської ради.

- Інші питання.