Олександра Смійчик побувала на святі нагородження переможців обласного конкурсу юних казкарів

Дата: 27.03.2021 10:57

«Казку складаю сам»

Вітаємо Олександру Смійчик, читачку бібліотеки-філії с.Городок,  із призовим місцем в обласному конкурсі юних казкарів «Казку складаю сам»!

26 березня 2021 року в обласній бібліотеці для дітей відбулася свято нагородження переможців конкурсу «Казку складаю сам». На церемонію були запрошені казкарі, фантазери зі всієї Волині - переможці творчого змагання.

Вразила усіх присутніх виставка дитячих конкурсних робіт. Казки вражалиФото без опису неповторністю, оригінальністю ідей, креативністю в оформленні. Діти власноруч створили готові дитячі книжечки. Цього року творчі роботи представили 159 учасників, серед яких наша Олександра виборола почесне ІІІ місце. Дівчинка не просто написала повчальну казку, а й творчо її оздобила.

Урочистості відкрив відомий колектив народної музики «Волиняни» (керівник Тетяна Жилюк) музичної школи № 3 м. Луцька. Начальник управління культури з питань релігій та національностей облдержадміністрації Ольга Чубара, письменниця Надія Гуменюк та директор бібліотеки Наталія Граніч нагородили переможців конкурсу дипломами, подяками та цінними подарунками.

Смійчик Олександра отримала Диплом за зайняте ІІІ місце та 2 книги: перша «Білий вовк на чорному шляху» – з автографом автора, голови журі конкурсу, української письменниці Надії Гуменюк, друга – «Збірка казок». Чудове свято принесло дітям море позитивних емоцій та стимул для подальшого розвитку і творчості. Тож бажаємо юній казкарці в майбутньому стати великою письменницею! Пишаємося і бажаємо великих творчих здобутків!

Гуманітарний відділ

ФОТОЗВІТ: