Підсумки обласного конкурсу солістів-вокалістів та ансамблів малих форм імені Віталія Бобицького

Дата: 16.03.2021 22:16

14 березня 2021 року в приміщенні КЗ «Палац культури міста Луцька» відбувся Обласний конкурс солістів-вокалістів та ансамблів малих форм імені Віталія Бобицького. Організатори – управління культури, з питань релігій та національностейФото без опису облдержадміністрації, Обласний науково-методичний центр культури.

Відкрили захід – заступник начальника управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації Віталій Стрільчук та директор Обласного науково-методично центру культури Любов Рожнова.

Учасників конкурсу привітала Галина Бобицька та презентувала книгу про життєвий шлях Віталія Миколайовича «Життя, що стало піснею», яку отримали всі учасники творчого змагання

Цьогоріч у конкурсі брали участь 40 виконавців – солістів-вокалістів та ансамблів малих форм. Конкурсні змагання проводилися у трьох номінаціях (академічний, народний, естрадний спів) та у трьох вікових категоріях.

Прилісненську громади у номінації «Естрадний спів» представляли Вікторія Курчик та Олександра Миронюк.

Володаркою Гран-прі стала Ольга Поліщук студентка факультету культури і мистецтв Волинського національного Університету імені Лесі Українки. Наші дівчата теж продемонстрували великий талант і професіоналізм та здобули призові місця.

Вікторія Курчик виборола ІІ місце у номінації "Естрадний спів" у ІІІ віковій категорії, а Олександра Миронюк отримала ІІІ місце у номінації "Естрадний спів" у ІІ віковій категорії! Пишаємося нашими талановитими солістками та бажаємо високих досягнень, творчого натхнення та невпинного розвитку!

Гуманітарний відділ

Фотозвіт: