Валерія Миронюк здобула призове місце в обласному конкурсі виконавців на бандурі серед учнів мистецьких шкіл

Дата: 24.03.2021 22:12

24 березня 2021 року в приміщенні Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського відбувся ІІІ (заключний) етап обласного конкурсу виконавців на бандурі серед учнів мистецьких шкіл. Творче змагання проводилося з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, вдосконалення майстерності бандуристів, поліпшення художнього рівня репертуару, посилення впливу бандурного мистецтва на формування світогляду і духовності молодого покоління.

Організаторами конкурсу виступили управління культури, з питань релігій та національностей, та Обласний науково-методичний центр культури. Учасники змагалися у двох номінаціях: «Бандурист-інструменталіст»; «Бандурист-вокаліст».

Конкурс проводився у три тури:

I тур (відбірковий) - у всіх мистецьких школах області;

II тур (регіональний) - у базових мистецьких школах області;

III тур (заключний) – обласний рівень.

Прилісненську громаду представляла Валерія Миронюк, учениця комунальної установи «Школа мистецтв» Прилісненської сільської ради. Юна бандуристка-вокалістка спочатку пройшла регіональний тур, що відбувся 04 березня у м.Ковель, та була відібрана журі на ІІІ обласний тур. Талановита виконавиця вразила суддів Конкурсу грою на бандурі та вокальним талантом і виборола ІІ місце у ІІ віковій категорії (викладач – Ліна Марич).

Пишаємося Валерією та бажаємо не зупинятися на досягнутому! Нових звершень та перемог!

Приємно, що нещодавно створена «Школа мистецтв» вже приносить хороші результати та прославляє громаду на обласному рівні!

Гуманітарний відділ