Вітаємо переможців окружного етапу обласного конкурсу солістів-вокалістів та ансамблів малих форм імені Віталія Бобицького!

Дата: 03.03.2021 10:11

28 лютого на базі Будинку культури Прилісненської сільської ради відбувся окружний етап обласного конкурсу солістів-вокалістів та ансамблів малих форм імені Віталія Бобицького, спрямований на розвиток і популяризацію вокального жанру, відкриття нових талановитих виконавців, підвищення рівня виконавської майстерності учасників і поповнення їх репертуару новими творами. У заході взяли участь 9 учасників у номінаціях «Естрадний спів» та «Народний спів».

Учасники виконували по два різнохарактерних твори. Кожен вокаліст вирізнявсяФото без опису особливою манерою виконання та стилем. Найкращі аматорські колективи та солісти-вокалісти своїми виступами не лише розважили всіх присутніх, але й продемонстрували високу виконавську майстерність.

Гурт «Зорепад» показав творчу індивідуальність та емоційність виступів. Журі відзначило високий рівень володіння навичками вокального мистецтва солістів-вокалістів Миронюк Валерії, Миронюк Олександри, Мельник Ірини, Курчик Вікторії. Високу сценічну культуру продемонстрували Ірина Мельник, Вікторія Курчик, дует Юлії Оліферук та Валентини Цьопич. Журі високо оцінило народний спів  тріо у складі Світлани Данилюк, Любові Шилік, Тетяни Парфенюк - учасників із с.Старі Червища.

Отже, за підсумками конкурсу призові місця зайняли:

У І віковій, номінація «Естрадний спів»:

І місце - ШеметюкФото без опису Вікторія Василівна, солістка - вокалістка Будинку культури с.Тоболи – філії Будинку культури Прилісненської сільської ради, керівник Тирушик Л.М..

ІІ місце - Миронюк Валерія Андріївна, солістка-вокалістка Будинку культури Прилісненської сільської ради, керівник Гуменюк О.О..

ІІІ місце - Савчук Ангеліна Сергіївна, солістка-вокалістка клубу-філії с.Лишнівка Будинку культури Прилісненської сільської ради, керівник Ковердюк М.А..

У ІІ віковій, номінація «Естрадний спів»:

І місце серед солістів-вокалістів - Миронюк Олександра Андріївна, солістка-вокалістка Будинку культури Прилісненської сільської ради, керівник Гуменюк О.О..

І місце серед ансамблів малих форм - дует у складі Олефірук Юлії Миколаївни та Цьопич Валентини Сергіївни, учасників від клубу-філії с.Рудка-Червинська Будинку культури Прилісненської сільської ради, керівник Невар Н.А..

У ІІІ віковій, номінація «Естрадний спів»:

І місце розділили Мельник Ірина Володимирівна, солістка-вокалістка клубу-філії с.Галузія Будинку культури Прилісненської сільської ради, та Курчик Вікторія Василівна, солістка-вокалістка Будинку культури Прилісненської сільської ради.

Мельник Ірина та Курчик Вікторія вразили журі своєю професійністю, витонченістю, високою сценічною культурою. Членам журі важко було визначити кращого учасника у цій віковій категорії, тому І місце отримали обидві вокалісти.

У ІІІ віковій, номінація «Народний спів», ансамблі малих форм:

І місце - Гурт «Зорепад» Будинку культури Прилісненської сільської ради (Худякова Юлія Олександрівна, Миронюк  Олександра Андріївна, Невар Іванна Сергіївна, Невар Софія Анатоліївна, Невар Соломія Анатоліївна), керівник Гуменюк О.О..

ІІ місце - тріо у складі Данилюк Світлани Іванівни, Шилік Любові Тарасівни, Парфенюк Тетяни Іванівни, керівник Мазурик М.С..

Тимчасово виконуюча обов’язки начальника гуманітарного відділу Ірина Горбач привітала конкурсантів із перемогами та побажала успіхів на обласному конкурсі, що відбудеться 14 березня 2021 року.

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу та їх наставникам за високий рівень підготовки, виконавську майстерність та сценічну культуру! Натхнення  вам, творчих успіхів і нових здобутків!

Гуманітарний відділ

ФОТОЗВІТ: