Конкурс читців «Мій любий краю», присвячений 150-ій річниці від дня народження Лесі Українки, у Прилісненській громаді

Дата: 23.02.2021 11:44
Кількість переглядів: 1946

Україна у 2021 році відзначає 150-річницю від дня народження Лесі Українки. Щороку в с.Колодяжному – місці, де народилась та виросла поетеса, – відбувається обласний конкурс читців «Мій любий краю». Захід проводиться з метою розвитку художнього читання, вдосконалення виконавської майстерності читців-аматорів та  широкої популяризації творів Лесі Українки.Фото без опису

Цьогоріч конкурс проходить дистанційно у зв’язку із карантинними обмеженнями. На конкурс працівники культури Прилісненської громади готували відеозаписи читання творів Лесі Українки.   19 лютого 2021 року  відбулося засідання журі окружного етапу конкурсу читців «Мій любий краю».

У конкурсі взяли участь 23  читці-аматори художнього слова у трьох вікових категоріях. Переможцем стала  Куницька Наталія із с.Нові Червища, яка отримала  «Гран – Прі» конкурсу.

У І віковій категорії лауреатами стали:

І місце - Шпак Владислава, учасниця від бібліотеки-філії с.Галузія Центральної бібліотеки Прилісненської сільської ради;

ІІ місце - Вегера Олена, учасниця від бібліотеки-філії с.Городок Центральної бібліотеки Прилісненської сільської ради;

ІІІ місце - Кременець Богдана, учасниця від клубу-філії с.Лишнівка Будинку культури Прилісненської сільської ради.

У ІІ віковій категорії журі визначили місця наступним чином:

І місце - Філюк Анна, учасниця від Будинку культури с.Нові Червища – філії Будинку культури Прилісненської сільської ради;

ІІ місце - Цьопич Валентина, учасниця від клубу-філії с.Рудка-Червинська Будинку культури Прилісненської сільської ради;

ІІІ місце - Борисюк Аліна, учасниця від бібліотеки-філії с.Городок Центральної бібліотеки Прилісненської сільської ради.

У ІІІ віковій категорії лауреатами визнали:

І місце - Цьопич Любов, завідувача бібліотеки-філії с.Нові Червища Центральної бібліотеки Прилісненської сільської ради;

ІІ місце - Коваль Людмилу, учасницю від Центральної бібліотеки Прилісненської сільської ради;

ІІІ місце - Міщук Лідію, завідувача бібліотеки-філії с.Рудка-Червинська.

Учасники конкурсу продемонстрували мистецтво живого слова, майстерне та неповторне виконання, високу сценічну культуру, вміння відтворити характер твору. Оригінально, творчо та чуттєво представила композицію «Мелодії» за творами Лесі Українки Куницька Наталія. Проникливо, проживаючи кожну строфу,  читала вірш «Ave regina» Цьопич Любов. Майстерним було виконання твору «Поворіт» Філюк Анною. Шпак Владислава із с.Галузії виразно читала поезію «На роковини Шевченка».

Відеоматеріал учасників, що отримали Гран-Прі та перші місця, надіслано в Волинський обласний науково-методичний центр культури для участі в обласному етапі конкурсу.

Вітаємо переможців та лауреатів окружного етапу дистанційного обласного конкурсу читців «Мій любий краю»! Бажаємо перемог й на обласному рівні!

Гуманітарний відділ