Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Дата: 22.01.2021 08:53

Шановні жителі Прилісненської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Сьогодні, 22 січня, в нашій країні  відзначається День Соборності України. Цей день в історії нашого народу став днем народження незалежної соборної держави,  символом величного прояву єднання східних та західних українських земель. Саме ці події сформували підґрунтя для відродження незалежної, соборної і демократичної держави.

Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, залишиться непорушною.

Єдність і свобода роблять гідними нащадками наших славних предків. Тож давайте збережемо цей скарб.

Зичу Вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди та глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З  повагою, сільський голова Ігор Терещенко.