Вітання Прилісненського сільського голови з Днем села Карасин

Дата: 20.11.2020 11:41

Вітання Прилісненського сільського голови з Днем села Карасин

Шановні жителі та гості  села Карасин!

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаю вас з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня села Карасин!

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, його історії та культури, Фото без описуповагу до пращурів та надію на світле майбуття наступних поколінь. Впевнено можу сказати, що найбільшим  багатством села є ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди. І лише ваше уміле господарювання,  любов до маленької батьківщини стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та розквіту Карасина.

Дозвольте привітати вас із ще одним великим празником, храмовим святом – Днем Архістратига Михаїла! Нехай під його небесним покровительством зростають ваші діти, внуки та правнуки, аби економічними здобутками, щоденним натхненням та наполегливою працею, високими досягненнями у спорті та творчості і надалі вони славити своє рідне село.

В цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову вашого населеного пункту.

Нехай серця наповнюються гордістю за рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

З повагою,

Прилісненський

сільський голова                                                            Ігор Терещенко