Волинська область, Камінь-Каширський район

28 жовтня – 76-та річниця вигнання нацистів з України

Дата: 28.10.2020 17:06

Сьогодні, 28 жовтня 2020 року, виповнюється 76-а річниця вигнання нацистів з України. З цієї нагоди сільський голова Терещенко І.І. та представники Прилісненської сільської ради вшанували пам'ять полеглих у Другій світовій війні, поклавши квіти до пам’ятника воїнам, що загинули під час Другої світової війни.

За мир українці заплатили найдорожчою ціною  - життям мільйонів земляків. Завдяки їх мужності та героїзму, високому патріотизму та незламній силі духу сьогодні ми знаємо, що таке мир та воля. Роки тієї пекельної війни відходять все далі, але й досі не згасає пам’ять про героїв-визволителів.