ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Прилісненська сільська рада

проводить  громадське обговорення

містобудівної документації

Назва містобудівної документації – Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісова с.Прилісне Маневицького району Волинської області.

Підстава – Рішення Прилісненської сільської ради від 25.01.2019 року № 29/19 «Про розробку детального плану території земельної ділянки в с.Прилісне по вул. Лісова»

Основні техніко-економічні показники

Площа ділянки – 0,1985 га.

Замовник – Прилісненська сільська рада

Виконавець – ФОП Прадош О.О.

Місце ознайомлення – с.Прилісне, вул..Сойне 6б, приміщення Прилісненської сільської ради.

Відповідальна особа – начальник відділу землевпорядкування, комунальної власності та екології Прилісненської сільської ради Шилак В.В. тел.. 98-5120.

Порядок і час ознайомлення – всі робочі дні з  8.00 до 17.15 год., п’ятниця – з 8.00 до 16.00, крім суботи та неділі. Пропозиції та зауваження приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дня опублікування оголошення.