Повідомлення про оприлюднення проекту рішення

Дата: 02.01.2018 16:56

Прилісненська  сільська  рада

Маневицького  району  Волинської    області

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

26 грудня  2017 року                          с.Прилісне                                           № 14/3

Про оприлюднення проекту рішення Прилісненської сільської ради «Про створення комунальної установи Прилісненської  сільської ради «Центр

надання  соціальних послуг та затвердження

Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг»

Відповідно до статті  26 Закону України «Про місцеве самоврядування   в Україні,  статті   9  Закону України  «Про засади  регуляторної  політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Оприлюднити на веб-сайті сільської ради  для обговорення та з метою одержання зауважень і пропозицій щодо проекту рішення Прилісненської сільської ради «Про створення комунальної установи Прилісненської  сільської ради «Центр надання  соціальних послуг та затвердження Положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг».

Зауваження  і  пропозиції щодо проекту  рішення  Прилісненської сільської ради та аналізу регуляторного впливу приймаються в письмовому вигляді за адресою: вул. Сойне, 6б, с. Прилісне, Маневицького району, Волинської області, протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

Сільський голова                                                                                                               Ігор Терещенко

Гнатюк

Прилісненська  сільська  рада

Маневицького  району  Волинської    області

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                              ПРОЕКТ

2017 року                             с.Прилісне                                            №

Про створення комунальної установи

Прилісненської сільської ради «Центр

надання соціальних послуг»  та затвердження

Положення про  комунальну установу «Центр

надання соціальних послуг»

Відповідно статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Законом  України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013р. № 573 «Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» та постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009р. № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування», враховуючи Методичні рекомендації щодо виконання власних (самоврядних) повноважень об’єднаної територіальної громади у сфері соціального захисту населення, наказ Міністерства соціальної політики України від 19.01.2016р. № 26, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комунальну установу Прилісненської  сільської ради «Центр надання соціальних послуг» як юридичну особу.
  2. Затвердити Положення про комунальну установу Прилісненської сільської ради «Центр надання соціальних послуг» (додається).
  3. Затвердити структуру комунальної установи Прилісненської сільської ради «Центр надання соціальних послуг» (додається).
  4. Бухгалтерії Прилісненської сільської ради включити комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» до Переліку об’єктів комунальної власності Прилісненської сільської ради та підготувати пропозиції щодо фінансування новоствореної установи.
  5. Директору комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» провести державну реєстрацію юридичної особи комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» та Положення відповідно до вимог чинного законодавства.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

Сільський голова                                                                              Ігор Терещенко

Гнатюк