ШІСТНАДЦЯТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.03.2018 16:52

Шістнадцята чергова сесія Прилісненської сільської ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 16 березня 2018 року скликається шістнадцята чергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 10.00 годині в  приміщенні Будинку культури с. Прилісне, на розгляд якої буде внесено наступні питання:

1. Про виконання Програми соціального захисту населення Прилісненської сільської ради на 2017-2020 роки

2.Про Програму забезпечення проведення заходів мобілізації та територіальної оборони в Прилісненській сільській раді на 2018-2020 роки та Прорядок використання коштів сільського бюджету, виділених для реалізації цієї Програми.

3.Про Програму патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення призову юнаків на строкову військову службу в Прилісеннській сільській раді "Призовник 2018-2020" та порядок використання коштів сільського бюджету, виділених для реалізації цієї Програми.

4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу Прилісненської сільської ради 2017-2020 роки.

5. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку сільської ради на 2017-2018 роки

6. Про  затвердження  нової редакції Програми розвитку освіти Прилісненської сільської ради  на 2017 - 2022 роки.

7.Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2017 № 13/3 «Про сільський бюджет на 2018 рік».

8. Інші питання.

На сесію запрошуються в.о. старост старостинських округів, керівники підприємств та установ сільської ради.