Привітання Прилісненського сільського голови з Днем с.Лишнівка!

Дата: 28.08.2020 14:59

Шановні жителі села Лишнівка!                                                                                      Фото без опису

День народження села – велике торжество для Лишнівки, що є частиною нашої великої сім’ї. Це мальовничий куточок нашої громади, оточений озерами Вепрак, Гривинське, Біле, тут тече річка Гривка. Навколо Лишнівкизнаходиться низка об’єктів природо-заповідного фонду, якими ми всі пишаємося. Не менш цікава й історія села, що сягає глибини чотирьох століть. Сьогодні престольний празник у церкві Успіння Пресвятої Богородиці, що є пам’яткою архітектури ХVII століття.  Та найбільше багатство села – це люди – працьовиті, творчі, активні.

Тож дорогі лишнівці, вітаю вас з Днем села! Бажаю всім хорошого настрою, відмінного здоров’я, багатого і  плідного господарства, тепла і затишку вдомі. Нехай життя приносить насолоду, спокій і безтурботність, а в душах ваших завжди панує мир і любов. Бажаю кожному здійснити найзаповітніші мрії й завжди залишатися щирими і шанованими людьми. Нехай Богородиця покриває вас від бід і негараздів.Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Зі святом! З Днем села!                                                                                                  Ігор ТЕРЕЩЕНКО