Волинська область, Камінь-Каширський район

П‘ЯТДЕСЯТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.08.2020 16:48

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  20 серпня 2020 року скликається п‘ятдесята чергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 14.30 годині в  приміщенні Будинку культури с.Прилісне, на розгляд якої будуть внесені наступні питання:

1.Про звіт про виконання  бюджету об’єднаної територіальної громадиза перше півріччя  2020 року.

2. Про роботу комунальної установи «Школа мистецтв» Прилісненської сільської ради за 2019- 2020 навчальний  рік.

3. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України від виборчого округу №23 Констанкевич І.М., народного депутата України Веніславського Ф.В., голови Волинської обласної державної адміністрації Погуляйка Ю.М. щодо виключення Прилісненської сільської ради об’єднаної територіальної громади зі складу утвореного Камінь-Каширського  району та включення Прилісненської сільської ради об’єднаної територіальної громади до складу Ковельського району або новоутвореного Маневицького району.

4. Про затвердження Положення про Трудовий архів виконавчого  комітету Прилісненської сільської ради.

5. Про надання приміщення Прилісненській сільській виборчій комісії.

6. Про погодження змін до штатного розпису загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Карасин.

7.Земельні питання.

8.Інші питання.