Гучні весілля - не на часі !

Дата: 16.07.2020 12:23

Фото без опису

Збільшилась кількість звернень громадян до органів влади щодо  потреби  проведення урочистих подій (весіль, ювілеїв і т і.) в ресторанах, кафе та барах, тому, знову надаємо актуальну інформацію щодо можливостей проведення таких заходів в умовах карантину.

З урахуванням аналізу епідемічної ситуації на території області  на разі дозволено працювати закладам громадського харчування не тільки на терасі,  а і всередині закладу. Відповідне рішення регіональної  комісії з питань техногеннго — екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято вчора (протокол № 28 від 15 липня 2020 року). При цьому  власникам ресторанів, кафе, барів  необхідно дотримуватись вимог Постанови головного державного санітарного лікаря України від 30.05.2020 року № 32 “Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної  хвороби (СOVID-19)”.