Продовження епопеї із бурштиновими землями в с.Галузія.

Дата: 10.07.2020 15:40

Фото без опису    На позачерговому засіданні Прилісненської сільської ради 07.07.2020 знову зібрались депутати, щоб відхилити чергову «навалу» заяв на землі за межами села Галузія. На цей раз заяви були написані жителями м.Луцьк. Рішення про відмову надіслані на ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

Хочемо ознайомити громадян із реакцією контролюючих служб на попередню відмову депутатами Прилісненської громади жителям м.Любомль.

Електронні листи та листи надіслані системою електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ) були усіма відхилені.

Укрпошта підтвердила факт отримання  усіма органами виконавчої влади наших листів.

Тепер про відповіді. Читайте і висновки робіть самі про ефективність нашої виконавчої влади.

1. Кабінет Міністрів України

2.Офіс Генерального прокурора

Фото без опису

3. Управління Служби безпеки Україниу Волинській області.

4. Прокуратура Волинської області

Фото без опису

Не надав відповідь до сьогодні лише Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Крім того виконавчим комітетом Прилісненської сільської ради було надіслано на Луцьку міську прокуратуру та Луцький міський відділ поліції заяву про вчинення кримінального правопорушення посадовими особами ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

5. Луцька місцева прокуратура