Привітання сільського голови із Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2020 11:30

Фото без опису

Дорогі співвітчизники, прийміть найщиріші вітання з національним святом – Днем Конституції України.  Цього року ми відзначаємо 24 річницю від прийняття Основного Закону країни, який закріпив нашу незалежність,  суверенність,  який захищає наші права і свободи. Конституція відобразила волю народу мати власну державу, творити своє майбутнє за принципами демократії, верховенства права та гуманізму.

Прийняття Основного Закону сприяло консолідації суспільства та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також визнанню етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності українського народу.

Основним Законом найвищою соціальною цінністю в Україні  визнається людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека.

У День свята бажаю всім нових звершень на благо України, бадьорості духу та впевненості у світлому майбутньому України. Бажаю, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави. Нехай серця завжди повняться гордістю і любов’ю до країни, яка нас зростила. Зичу кожному українцю щасливої долі, благополуччя і процвітання!

Днем Конституції України! З Днем молоді!

З повагою,

сільський голова                                                                   Ігор Терещенко