Відбулася позачергова сесія сільської ради

Дата: 12.06.2020 16:17

11 червня 2020 року відбулась  сорок сьома позачергова сесія Прилісненської  сільської ради, на якій було розглянуто та вирішено ряд питань, що стосуються життя громади.

На порядок денний сесії виносилось 27 питань.  Зокрема, депутати затвердили Програму  щодо забезпечення особистої безпеки громадян, безпеки дорожнього руху та протидії злочинності на території  Прилісненської сільської ради на  2020  рік. Підтримали рішення про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, а саме, виділили кошти на:

-співфінансування на закупівлю телемедичного обладнання  - 11 тис. грн.;

-співфінансування на придбання шкільного автобуса для перевезення дітей з обмеженими можливостями – 672 тис. грн.;

-співфінансування по програмі «Нова українська школа» - 115 тис. 800 грн.;

-утримання автомобіля дільничного інспектора – 10 тис. грн.

Також депутати сільської ради  погодили внесення змін до структури та штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Прилісненської сільської ради» (введення 1,0 штатної одиниці зубного лікаря амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та 0,5 штатної одиниці сестри медичної).

У ході роботи депутати  затвердили план роботи сільської ради на друге півріччя 2020 року, ознайомилися із розпорядженнями сільського голови,  виданими у міжсесійний період, розглянули ряд заяв  громадян стосовно розробки детального плану території земельної ділянки, виділення земельних ділянок та затвердження проектів землеустрою земельних ділянок.